“Daka Maritime”

Hangi Sebepten bizi tercih ediyorlar:

  • Hızlı rekabetçi fiyatlandırma

  • Yüke göre fiyatlandırma, yüke uygun hat seçimi ve lojistik çözümler

  • Tüm limanlarda gözetim ve nezaret servisi

  • Yurtdışı gümrükleme, son taşıma hizmeti

Denizyolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler
  • Komple Konteyner Taşımaları – FCL
  • Parsiyel Konteyner Taşımaları – LCL
  • İthalat / İhracat Konsolidasyon Servisi
  • Limandan limana / kapıdan kapıya / depodan depoya taşımalar
  • Kombine taşımalar
  • Üçüncü ülkeler arası taşımalar (cross trade)

Daka Maritime, Türkiye’ de başta İstanbul, Izmit, Tekirdağ olmak üzere Gemlik, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun, İskenderun ve Trabzon limanları ile birlikte, dünyanın tüm limanlarından, deneyimli personelimizle konteyner taşımacılığı alanında müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmaktadır.Yeni olmanın tüm artılarını yelkenine rüzgar olarak dolduran şirketimiz elverişsiz ve öngörülemeyen denizyolu taşımacılığı alanında iddialı ve güvenilir şekilde her yükünü bir imza olarak taşımaktadır.

Denizyolu Taşımacılığında Özel Fiyatlar

Dünyanın herhangi bir yerinden talep edilen farklı bir noktasına denizyolu taşımacılığı gerçekleştiriyor, geniş ticari ağımız sayesinde iş ortaklarımıza özel denizyolu taşımacılığı fiyatları sunuyoruz. Taşıma süresince ürünlerinizi ve mallarınızı, olası sorunlara karşı sigorta altına alıyoruz. Transfer sürecini anlık olarak takip edebileceğiniz izleme sistemleri sayesinde gümrükler ve limanlardaki süreçleri izleyebilmenize olanak sunuyoruz. En ekonomik fiyatlar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Denizyolu Taşımacılığının Avantajları

Düşük maliyetleri korumak, ticaret söz konusu olduğunda ticari faaliyet yürütenler için her zaman bir hedeftir. Rekabetçi ortamlar, işletmelerin ürünlerini ekonomik hale getirmek için lojistik maliyetlerini düşürmelerini zorunlu hale getiriyor. Bu da lojistik yöneticilerinin ürünlerini taşımak için denizyolu taşımacılığı hizmetlerini mi yoksa farklı türde bir taşımacılık hizmetlerini mi seçeceği konusunda düşünmeye sevk ediyor. Taşıma ortamı dikkatli kullanılmazsa; nakliye, alıkoyma, depolama gibi ek maliyetlerle karşılaşma durumu söz konusu olabilir.

Denizyolu taşımacılığı hizmetleri, nakliye esnekliği sağlayarak, ekonomik çözümlere kavuşulması noktasında maliyetlerin düşürülmesine yardımcı olur. Ürün bulunabilirliği hızlı bir geri dönüş gerektirmediği sürece, akıllı işletmeler önceden planlayarak deniz taşımacılığını tercih etmektedir. Bu doğrultuda deniz nakliye firmaları arasında güvenilir bir isim arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Havayolu taşımacılığı hizmetleri; mal nakliyesi, alan, boyut ve ağırlık sınırlamaları getirir. Hava kargo taşıyıcıları, malların toplam sevkiyatının her uçuş için yalnızca belirli bir ağırlık ve hacimde olabileceği boyut ve alan bakımından kısıtlıdır. Bu nedenle, her işlem için malları göndermeden önce yer kullanılabilirliği, boyutları ve hacimsel ağırlığı kontrol edilmelidir. Karşılaştırıldığında, deniz taşımacılığı hizmetleri, hemen hemen her boyut ve ağırlıkta mal gönderebilen gemilerle alan, boyut ve ağırlık açısından çok daha fazla esneklik sunar.