Kariyer sayfasına hoş geldiniz.

Genç, dinamik ve konusunda uzman ekibimizle her geçen gün büyüyoruz. Kurum başarımızın sırrı ekibimizin gücüne dayanıyor.

Ekip üyesi olma deneyiminin en az müşteri deneyimi kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ailemizin tüm fertlerini uzun vadeli kariyer gelişimi dahilinde ilgili eğitimlere alarak, tüm çalışmalara maksimumda katılımlarını sağlayarak daima destekliyoruz.

İnsan Kaynakları sayfalarında bizi biz yapan değerleri tanıyacak, istihdam süreci ve kariyer politikalarımızla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulacaksınız.

Daka Maritime Ailesi ve Çalışan Memnuniyeti

Daka Maritime’da çalışan memnuniyeti, büyük önem taşır.
Daka Maritime’da herkes “kendi işinin lideridir”. İşinde insiyatif kullanır, kendi kararlarını verir.
Kurumumuzun yıllık hedefleri ve stratejisi tüm çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilen toplantılarla belirlenir.
Daka Maritime’da açık iletişim esastır ve çalışanlar sorunlarını doğrudan Genel Müdür’e iletebilir.
Daka Maritime’ önerilere açıktır, ekip üyelerimizden gelen tüm paylaşımları değerlendirmeye alırız.
“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözüne inanırız. Ekip üyelerimizin performans ölçümlerinde, müşterilerimizin belirli periyotlarda paylaştığı memnuniyet anketleri önem taşır.

İşe Alım ve Kariyer Yönetimi

İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak kurum değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.
Adaylarımızı pozisyonun gerektirdiği temel ve göreve özel yetkinlikler çerçevesince değerlendiririz. Kurum kültürümüzün olmazsa olmazları arasında proaktif olmak, değişime açıklık, müşteri odaklılık, doğru iletişim ve işbirliği ile çalışmak yer almaktadır.
Kendi yöneticilerini kendi içinden yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, çalışanlarımızı kariyerlerinde ilerleyebilmeleri için; ‘kurum içi ve dışı eğitim’, ‘iş başında eğitim’, ‘iş zenginleştirme’ dibi uygulamalarla destekleriz.

Genel başvurular için CV’nizi info@dakamaritime.com adresine gönderiniz.